Haber

ABD Adalet Bakanlığı Hunter Biden’ın uyuşturucu kullandığına dair kanıt buldu

ABD Adalet Bakanlığı’nın yayınladığı rapora göre bakanlık Avcı BidenTelefonunda uyuşturucu kullandığını gösteren fotoğraflar buldu.

Belgeye dayalı fotoğraflar 2018 Yıl sonunda geri çekildi. Tam o sırada Hunter Biden, mahkemedeki beyanlarının aksine uyuşturucu bağımlılığını gösteren birkaç fotoğraf çekmişti.

Fotoğraflarda uyuşturucu (muhtemelen kokain ve crack kokain) ve bunların kullanımına yönelik gereçler içeren paketler görülüyor. Adalet Bakanlığı’nın elde ettiği deliller arasında Hunter Biden’ın ya yasaklı eşyaları kullanmaktan bahsettiğini ya da söz konusu eşyaların nasıl elde edileceğini öğrenmeye çalıştığını gösteren yazışmalarının ekran görüntüleri de yer alıyor.

Hunter Biden, geçtiğimiz eylül ayında federal savcı tarafından, silah alırken uyuşturucu kullanmadığını yalan yere beyan etmekle ve uyuşturucu bağımlısıyken silah bulundurmakla suçlanmıştı.

ekim başında Delaware2015 yılında federal mahkemeye çıkarılan Hunter Biden, hakkındaki suçlamaları reddederken aynı zamanda anılarında o dönemde uyuşturucu bağımlısı olduğunu da açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu